(0)
Koszyk jest pusty

0.00 PLN
 +48 41 310 82 02

Realizacje / Opinie klientów

  Długo wahalismy się z kupnem oprogramowania do sklepu internetowego razem z projektem strony internetowej, szukając odpowiedniej firmy. Udało nam się to dość szybko. Firmę Web-market polecił nam kolega. To był strzał w dziesiątkę!!!! Jesteśmy bardzo zadowoleni z projektu strony internetowej z programem obsługującym sklep internetowy. Jest to przejrzyste i proste w obsłudze. Nasi klienci bardzo to sobie chwalą. Poza tym nie płcimy żadnego abonamentu. Samemu można wstawiać produkty, dokonywać korekt i wszelkich poprawek na stronie. Szczególnie cenna jest dla mnie "opieka" Pana Marcina Pochopnia, który zawsze gdy potrzebuję służy mi cenną radą, pomocą i wsparciem. Ciekawe są prawie każde nowe pomysły firmy Web- market, służące poprawie funkcjonowania naszej strony. Dziękuję za dotychczasową współpracę.
Marzena Kondrak, www.kafmet.pl


  Korzystamy z usług firmy Createsoft już od kilku lat i jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Dużym atutem oprogramowania jest jego ciągła optymalizacja pod kątem wyszukiwarek oraz dostosowanie do obowiązujących trendów SEO, dzięki czemu nasze produkty znajdują się na czołowych miejscach w wyszukiwarkach. Ponadto zakup licencji okazał się strzałem w dziesiątkę. Nie ponosimy opłat abonamentowych za oprogramowanie co pozwala nam sporo zaoszczędzić.
Krzysztof Janowski, www.sklep.euroglazura.eu


  Współpracę z firmą Createsoft rozpoczęliśmy we wrześniu 2012 r , kupując oprogramowanie do prowadzenia e-sprzedaży. Swojego wyboru dokonaliśmy w oparciu o analizę różnych, dostępnych e-sklepów na rynku krajowym.
Co skłoniło nas, żeby wybrać właśnie to oprogramowanie?
Po pierwsze – dostęp do kodu programu, po drugie - możliwość dokonywania samodzielnej, dowolnej konfiguracji ustawień sklepu w sposób najbardziej odpowiadający naszej firmie, po trzecie – modułowość paneli i w końcu po czwarte – atrakcyjna cena i przemiły kontakt z firmą Createsoft, a konkretnie z Panem Marcinem Pochopieniem.
Po skonfigurowaniu oraz nadaniu odpowiedniej szaty graficznej naszemu sklepowi, rozpoczęliśmy „przygodę” w e-biznesie. Nieoceniona okazała się w tym momencie pomoc firmy Createsoft, cierpliwość i wyrozumiałość pracowników firmy, była na tym etapie naszego wdrażania sklepu, bezcenna.
Pragnę równocześnie podkreślić, że firma Createsoft, wsłuchuje się bardzo uważnie w potrzeby i oczekiwania swoich klientów i dzięki uwagom, sugestiom klientów, dostosowuje program do indywidualnych życzeń i sugestii. W naszym przypadku, na naszą prośbę, spełnionych zostało kilka takich życzeń, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.
Dzięki dobrej współpracy pomiędzy naszymi firmami oraz satysfakcji z posiadanego oprogramowania, dokonaliśmy zakupu kolejnej licencji w lutym 2014 r, celem uruchomienia drugiego sklepu. Ten fakt jest rekomendacją firmy Createsoft, jako partnera, któremu można zaufać i oprogramowaniu, które spełnia nasze oczekiwania.
Z przyjemnością możemy polecić firmę Createsoft jako rzetelnego partnera, na którym można polegać i z którym zamierzamy kontynuować dalszą współpracę.

Mirosława Szuszkiewicz, www.efekt-style.pl, www.krzesloobrotowe.pl

 
  Firma Createsoft została wybrana na dostawcę oprogramowania naszego sklepu internetowego spośród kilkunastu innych oferentów. Potrafiła - już na etapie oferty - najpełniej przedstawić realne możliwości oferowanego sklepu. Niewątpliwym atutem sklepu jest intuicyjna obsługa, łatwość rozszerzania o dodatkowe moduły i modyfikacji wyglądu. Natomiast dzięki sympatycznemu kontaktowi, błyskawicznej reakcji i nade wszystko szybkiej i fachowej reakcji na zgłaszane potrzeby dostosowania oprogramowania do naszych potrzeb współpraca z Createsoft jest prawdziwą przyjemnością. Mamy nadzieję, że ten wysoki poziom współpracy będzie źródłem satysfakcji również i w przyszłości.
Bartłomiej Nowak, www.gemeo.pl  Muszę stwierdzić, że oprogramowanie jest intuicyjne i proste w obsłudze.  Aby obsługiwać sklep nie muszę znać sie na programowaniu ani na html-u. Program ma wbudowany przyjazny edytor dzięki któremu formatuje opisy stron czy produktów. Testowałem kilka systemów do obsługi sklepu internetowego, jednak zdecydowałem sie na ten i nie żałuje.
Arkadiusz Beck, www.alarmyhurt.pl


  Współpraca z firmą Createsoft to czysta przyjemność. Program do obsługi  sklepu, który zakupiłem, jest niesamowicie prosty, a jednocześnie dobrze rozbudowany. Jest wszystko co potrzeba do prowadzenia sprzedaży internetowej. Muszę podkreślić, że moja wiedza z zakresu informatyki jest podstawowa, a obsługi programu nauczyłem się bardzo szybko. Naprawdę polecam wszystkim chętnym. Co najważniejsze można liczyć na pomoc techniczną ze strony firmy Createsoft w każdej chwili.
Piotr Kaptur, www.koalashop.pl
 

  Wykonaliśmy kilka sklepów na sofcie web-market a także ściśle współpracujemy z CreateSoft przy testowaniu nowo wdrażanych modułów.
Sklep przez lata działalności CreateSoft jest doposażany w nowe rozwiązania i funkcje, których domagali się dotychczasowi klienci. Odchudzony został też o kilka funkcji, które dołączone do pierwotnego projektu okazały się być niewykorzystywane przez klientów przez co skrypty pracują wydajniej. W jednym z uruchomionych sklepów jest w tej chwili wprowadzonych blisko 5 tys. produktów i web-market radzi sobie z tą liczbą bez problemów.
Myślę, że dużą zaletą web-market jest fakt, że od początku był pisany "pod" polskie warunki.Tzn łatwa integracja z porównywarkami cen i allegro (aukcje można wystawiać wprost ze sklepu), płatnościami online działającymi w Polsce i również z systemem zakupów ratalnych oraz programem SubiektGT.
Sklep jest łatwy w obsłudze. Modułowa budowa zapewnia intuicyjną obsługę, tzn są np "strony informacyjne" w których wstawiamy zawartość statyczną(jak np.  w Joomli), jest również dział "sklep" i wszystkie opcje sklepu są dostępne z poziomu jednego menu.
Sklep jest dostarczony z kilkoma wersjami kolorystycznymi startowych szablonów, ale oczywiście z łatwością można wdrożyć indywidualny layout. Nie ma tu skomplikowanego systemu templatek (jak np w PrestaShop). My stosujemy prostą metodologię pracy z uruchamianiem web-market: tworzymy kompletny szablon strony i po sprawdzeniu validatorem jego poprawności wklejamy do niego odpowiednie znaczniki wzorując się na szablonie startowym (edycja gotowego szablonu, jest możliwa również w panelu administracyjnym poprzez wbudowany edytor , podobnie jak w cms ModX ).
Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zastosować rozwiązania z wykorzystaniem jQuery (jak np na www.zlotaplaneta.pl). Można również jak do każdego szablonu dołączyć banery we flashu. Chociaż tego ostatniego nie polecam ze względu na pozycjonowanie, do którego platforma też jest przystosowana (przyjazne linki, sitemap, możliwa edycja metatagów dla każdego produktu.)
Czasem próbowaliśmy uruchamiać dla klientów sklepy oparte na darmowych skryptach (PrestaShop, OsCommerce), ale po zapoznaniu się z metodologią pracy w zapleczu klienci decydowali się na web-market.
Na początku trochę na to dziwiło, bo przecież proponowaliśmy uznane platformy, ale okazuje się, że klienci cenią sobie prostotę i intuicyjność obsługi nad mnogość funkcji, z których nie potrafią, bądź nie potrzebują korzystać.
Reasumując, wydaje nam się, że web-market jest znakomitą propozycją dla osób, które chcą po prostu handlować w sieci, a wymienione wyżej platformy stają się powoli narzędziami pisanymi przez programistów dla programistów.
Ze swojej strony gorąco polecamy system web-market.
Paweł Ziętarski, www.kodernet.pl


  Zanim zdecydowaliśmy się zakupić sklep z firmy Createsoft testowałem trzy sklepy, różne wybrane z kilkunastu, każdy parę dni. Całkowicie byłem świadomy czego potrzebowałem ponieważ już prowadzimy sklep internetowy. Ostatecznie wybrałem web-market ze względu na zrozumiałą obsługę, nie wymagającą tak naprawdę znajomości zagadnień informatycznych. Jest przyjazny i czytelny. Posiada bardzo wiele możliwości i jest to sklep naprawdę bardzo profesjonalny, właśnie taki jakiego szukałem. Następna sprawa, bardzo ważna, przy uruchamianiu sklepu internetowego, wsparcie techniczne. Pomoc ze strony firmy jest bardzo dobra i konkretna. Mimo to że, byliśmy wymagającym klientem i mieliśmy różne dodatkowe wymagania firma Createsoft w bardzo szybki i kompetentny sposób radziła sobie ze wszystkim. Kontankt na bieżąco. Jeśli ktoś ma zamiar uruchomić sklep internetowy niech więcej nie szuka , najlepiej zdać się na Createsoft, firmę która większość zrobi za Ciebie. Szczerze polecam.
Jerzy Pokorzyński, www.e-dental.pl

 

  Korzystamy ze sklepu internetowego firmy Createsoft już od kilku lat. Zanim zdecydowaliśmy się na ten konkretny produkt, sprawdziłem kilka innych tego typu propozycji. Jednak łatwość obsługi, przyjazny interfejs administratora, oraz szybka i uprzejma pomoc w najdrobniejszych sprawach związanych z instalacją i obsługą, zadecydowały o wyborze produktu firmy Createsoft. Zarówno produkt jak i firma godne polecenia. Gdyby wszyscy podchodzili w ten sposób do biznesu, byłoby nam dużo łatwiej.
Dariusz Sielski, www.beradex.pl
 

  Korzystaliśmy z różnych darmowych sklepów internetowych, ten zakupiony był pierwszym i najlepszym. Stosunkowo niski wydatek spłacił się w parę dni działania sklepu. Do tego szybka i fachowa pomoc firmy Createsoft pozwala na spokojne zajęcie się bezstresową sprzedażą.
Łukasz Szapert, www.konica.com.pl


  Testowałem róże programy, zdecydowałem się na Web-Market z kilku  powodów, po pierwsze zakupiłem licencję programu  a nie abonament miesięczny, panel  administracyjny zrozumiały nawet dla mnie "mało oblatanego komputerowca", no i życzliwe podejście  do problemów i  nowych zagadnień z którymi się wcześniej nie zetknąłem. Polecam współpracę z Createsoft .
Wojciech Żygowski, www.nocna24.pl


 

KONTAKT
Createsoft
ul. Barwinek 6/138, 25-150 Kielce
tel.: +48 41 310 82 02
tel. kom.: +48 887 974 734
kontakt@web-market.pl
© 2007-2024 logo
Wykorzystujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności »