(0)
Koszyk jest pusty

0.00 PLN
 +48 41 310 82 02

Funkcje i mozliwości / Porównywarki, pasaże i serwisy aukcyjne - integracje ze sklepem

Przedstawiamy listę integracji naszego oprogramowania z innymi systemami.
 


 
Zakupy Google umożliwia prezentację asortymentu potencjalnym klientom, korzystając z reklam z listą produktów. Web-market.pl posiada integracje z Zakupy Google.

 
Przedłużenie gwarancji EasyProtect umożliwia przedłużenie standardowej gwarancji o kolejne 3 lata. Web-market.pl posiada integracje z Easyprotect.

 
Wf-Mag to program magazynowo-księgowy. Web-market.pl zawiera pełną, dwukierunkową integrację z programem WF-MAG. Integracja umożliwia synchronizację produktów, zamówień oraz stanów magazynowych. Dzięki niej przeniesiesz produkty z WF-MAG do sklepu i odwrotnie, zaktualizujesz ceny i stany magazynowe, pobierzesz zamówienia za sklepu oraz Allegro i wystawisz fakturę w WF-MAGu, a dzięki aplikacji działąjącej w tle cała synchronizacja odbywa się automatycznie. Do integracji niezbędny jest program pośredniczący Multi Integrator firmy KiD.

 
PC-Market to program sprzedażowo-magazynowy dla sklepów i supermarketów stworzony przez firmę INSOFT. Nasze oprogramowanie zawiera dwukierunkową integrację w programem PC-Market, która umożliwia synchronizację produktów, zamówień oraz stanów magazynowych. Do integracji niezbędny jest program pośredniczący PCM2www, który działa w tle i synchronizuje dane automatycznie.

 
Subiekt GT to popularny system sprzedaży stworzony przez firmę InsERT. Nasze oprogramowanie zawiera funkcję, dzięki której możesz synchronizować dane produktów z programem Subiekt GT.

 
Allegro.pl to najpopularniejszy serwis aukcyjny w internecie. Nasze oprogramowanie umozliwia dwukierunkową integrację z Allegro. Integracja umożliwia wystawianie aukcji bezpośrednio ze sklepu oraz pobieranie zamówień z Allegro do sklepu.

 
smsapi.pl to bramka do wysyłanie sms-ów. Integracja umożliwia wysyłanie SMS-ów do klientów bezpośrednio z panelu administracyjnego sklepu.

 
apaczka.pl to broker kurierski umożliwiający wysyłanie przesyłek takimi kurierami jak: UPS, DHL, K-EX, DPD, TNT. Nasze oprogramowanie zawiera "moduł" umożliwiający zamówienie kuriera i wygenerowanie listu przewozowego bezpośrednio z poziomu panelu sklepu. Specjalnie dla użytkowników naszej platformy sklepowej przygotowane są specjalne stawki za przesyłki kurierskie i zaczynają się już od 11,99 zł netto za koperę oraz 13,49 zł netto za paczkę.

 
Paczkomaty.pl to bardzo populane punkty odbioru przesyłek czynne 24 godz. na dobę. 
Nasze oprogramowanie zawiera "moduł" umożliwiający Twoim klientom zamawianie przesyłek do paczkomatów oraz generowanie listu przewozowego bezposrednio z panelu administracyjnego sklepu.

 
InPost oprócz paczkomatów świadczy równiez usługi kurierskie. 
Nasze oprogramowanie zawiera "moduł" umożliwiający generowanie listu przewozowego bezposrednio z panelu administracyjnego sklepu.

 
DPD świadczy usługi kurierskie w ponad 30 krajach europejskich. 
Nasze oprogramowanie zawiera "moduł" umożliwiający generowanie listu przewozowego bezposrednio z panelu administracyjnego sklepu.

 
Opineo.pl to najpopularniejszy serwis oceniający sklepy internetowe. Nasze oprogramowanie zawiera "wtyczkę", dzięki której Twoi klienci mogą wystawić opinie o sklepie.

 
"Ceneo.pl jest porównywarką cen towarów dostępnych w polskim internecie. Umożliwia szybkie i łatwe znalezienie poszukiwanego produktu oraz sprawdzenie jego cen w wielu sklepach jednocześnie."
Nasze oprogramowanie zawiera "wtyczkę", dzięki której Twój sklep może dołączyć do ceneo.pl.

 
Skapiec.pl jest serwisem porównującym ceny w sklepach internetowych. Można w nim odnaleźć najniższą cenę w jednym z ok. 600 sklepów.
Nasze oprogramowanie zawiera "wtyczkę", dzięki której Twój sklep może dołączyć do skapiec.pl.
Klienci web-market.pl są zwolnieni z abonamentu w skapiec.pl przez pierwszy rok.

 
  "Misją Nokaut.pl jest pomoc w podejmowaniu decyzji zakupowych poprzez udostępnianie rozwiązań ułatwiających szybkie znalezienie atrakcyjnych oraz funkcjonalnych produktów."
Nasze oprogramowanie zawiera "wtyczkę", dzięki której Twój sklep może dołączyć do nokaut.pl.

 
Okazje.info.pl to porównywarka cen.  "Znajdziesz tu porównanie cen w sklepach internetowych i tradycyjnych oraz aktualne promocje. Dowiesz się co i gdzie kupić najtaniej. Do tego: porady, recenzje i opinie o produktach."
Nasze oprogramowanie zawiera "wtyczkę", dzięki której Twój sklep może dołączyć do okazje.info.pl.

 
Cenus.pl to darmowa porównywarką cen.  Nowa wersja porównywarki obsługuje import wg standardu Google Shopping. Nasze oprogramowanie zawiera "wtyczkę", dzięki której Twój sklep może dołączyć do cenus.pl.

 
Serwis pomaga odnaleźć i porównać wszystkie liczące się sklepy internetowe prezentując przy tym ich ofertę oraz wiarygodne opinie społeczności konsumenckiej. Nasze oprogramowanie zawiera "wtyczkę", dzięki której Twój sklep może dołączyć do sklepy24.pl.

 
PayU to szybki i wygodny sposób płacenia za zakupy w Internecie. Każdy Klient w ciągu paru minut, za pomocą kilku kliknięć, może przekazać dowolną kwotę na konto sklepu lub serwisu internetowego.
Nasze oprogramowanie zawiera "moduł" umożliwiający realizacje płatności poprzez payu.pl.

 
Przelewy24 to bardzo popularny system płatności w Internecie. Za pośrednictwem Przelewy24 z jednego miejsca udostępnisz swoim klientom najszerszy wybór różnych kanałów płatności.
Nasze oprogramowanie zawiera "moduł" umożliwiający realizacje płatności poprzez przelewy24.pl.

 
Dzięki PayPo Kupujący mają aż 30 dni na zapłatę za zakupy - bez dodatkowych kosztów. Płacą dopiero po odebraniu zamówienia, po sprawdzeniu produktów i po stwierdzeniu, że im pasują, bez zamrażania swoich środków. Po 30 dniach mogą rozłożyć płatność na raty. Dodatkowo transakcja jest prosta, szybka i bezpieczna.
Nasze oprogramowanie zawiera "moduł" umożliwiający realizacje płatności poprzez paypo.pl.

 
Paynow to konkurencyjny system płatności internetowych z niską prowizją od trasakcji.
Nasze oprogramowanie zawiera "moduł" umożliwiający realizacje płatności poprzez paynow.pl.

 
DotPay to bezpieczeństwo i wygoda rozwiązań obsługi płatności internetowych. Obsługuje praktycznie wszystkie możliwe formy płatności dostępne na rynku takie jak karty kredytowe czy przelewy internetowe.
Nasze oprogramowanie zawiera "moduł" umożliwiający realizacje płatności poprzez dotpay.pl.

 
eRaty Santander Consumer Bank to popularny system płatności ratalnej przez Internet. Za pośrednictwem eRaty klienci maja możliwość zakupu na raty towarów z Twojego sklepu.
Nasze oprogramowanie zawiera "moduł" umożliwiający realizacje płatności poprzez eRaty.

 
Leaselink to system płatności leasingowej przez Internet. Za pośrednictwem Leaselink klienci maja możliwość zakupu w leasingu towarów z Twojego sklepu.
Nasze oprogramowanie zawiera "moduł" umożliwiający realizacje płatności poprzez Leaselink.

 
"Misją eCard S.A. jest dostarczanie rozwiązań w zakresie rozliczeń, które będą w stanie obsłużyć każdy schemat przyjęty przez naszego Klienta". Firma obsługuje takie formy płatności jak karty kredytowe czy przelewy internetowe.
Nasze oprogramowanie zawiera "moduł" umożliwiający realizacje płatności poprzez ecard.pl.

 
Polcard.pl obsługuje autoryzacje płatności kartami kredytowymi, taki jak: Visa, MasterCard, PolCard, JCB, Diners Club, Styl.
Nasze oprogramowanie zawiera "moduł" umożliwiający realizacje płatności poprzez polcard.pl.

 
 "System PayPal pozwala firmom i klientom indywidualnym posiadającym adres e-mail bezpiecznie, wygodnie i korzystnie pod względem kosztów wysyłać oraz pobierać płatności online".
Nasze oprogramowanie zawiera "moduł" umożliwiający realizacje płatności poprzez paypal.pl.

 
 Moneybookers.com to znany na całym świecie kanał płatności. Umożliwia płatności kartami kredytowymi oraz przelewami elektronicznymi.
Nasze oprogramowanie zawiera "moduł" umożliwiający realizacje płatności poprzez moneybookers.com.

 
Prokonsumencki.pl to zespół prawników, którzy specjalizują się w zagadnieniach prawa konsumenckiego, doradzając i pomagając w prowadzeniu sklepu internetowego zgodnie z prawem. Dla klientów web-market.pl dostępny jest bezpłatny audyt regulaminu sklepu https://prokonsumencki.pl/audyt-regulaminu-sklepu-internetowego-web-market-pl/


 

KONTAKT
Createsoft
ul. Barwinek 6/138, 25-150 Kielce
tel.: +48 41 310 82 02
tel. kom.: +48 887 974 734
kontakt@web-market.pl
© 2007-2024 logo
Wykorzystujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności »