(0)
Koszyk jest pusty

0.00 PLN

Oprogramowanie sklepu internetowego

Stworzymy dla Ciebie sklep, który będzie miał wszystko co potrzeba

 

Indywidualny
i responsywny wygląd

Stworzymy dla Ciebie wymarzony, responsywny wygląd sklepu, który bez problemu będzie się wyświetlał na każdym urządzeniu: komputerze, tablecie czy smartfonie.

 

Kompleksowy start

Zaprojektujemy Twój sklep, wdrożymy i uruchomimy w nim wszelkie niezbędne elementy: domena, hosting, SSL, płatności on-line, kurierzy, integracje, kasa fiskalna.

 

Przydatne funkcje

Dotychczasowa praca pokazała nam co jest ważne w prowadzeniu sklepu internetowego, dlatego program zawiera wszelkie niezbędne funkcje a przy tym jego obsługa jest prosta i intuicyjna.

 

Bezpłatne wsparcie techniczne

Dostajesz od nas gwarancje na oprogramowanie, pomoc techniczną, aktualizacje oprogramowania, domenę, hosting, certyfikat SSL w cenie przez 12 miesięcy.

  

0 abonamentu,
0% prowizji

Zamiast wynajmować oprogramowanie sklepu otrzymujesz je na własność. Dostajesz dożywotnią licencję na program.

 

Wiedza i doświadczenie 

13 lat doświadczenia na rynku, ponad 500 wdrożeń oraz pozytywne opinie naszych klientów gwarantują sukces Twojego sklepu.

Obejrzyj realizacje naszych sklepów internetowych

Zobacz co mówią o nas i naszym oprogramowaniu

  Korzystamy z usług firmy Createsoft już od kilku lat i jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Dużym atutem oprogramowania sklepu internetowego jest jego ciągła optymalizacja pod kątem wyszukiwarek oraz dostosowanie do obowiązujących trendów SEO, dzięki czemu nasze produkty znajdują się na czołowych miejscach w wyszukiwarkach ...

Krzysztof Janowski
www.sklep.euroglazura.eu
  Współpracę z firmą Createsoft rozpoczęliśmy we wrześniu 2012 r , kupując oprogramowanie sklepu internetowego. Swojego wyboru dokonaliśmy w oparciu o analizę różnych, dostępnych e-sklepów na rynku krajowym. Co skłoniło nas, żeby wybrać właśnie to oprogramowanie ...

Mirosława Szuszkiewicz
www.efekt-style.pl
  Firma Createsoft została wybrana na dostawcę oprogramowania naszego sklepu internetowego spośród kilkunastu innych oferentów. Potrafiła - już na etapie oferty - najpełniej przedstawić realne możliwości oferowanego sklepu. Niewątpliwym atutem sklepu jest intuicyjna obsługa, łatwość rozszerzania o dodatkowe moduły i modyfikacji wyglądu ...

Bartłomiej Nowak
www.gemeo.pl

 

KONTAKT
Createsoft
ul. Barwinek 6/138, 25-150 Kielce
tel.: +48 41 310 82 02
tel. kom.: +48 887 974 734
kontakt@web-market.pl
© 2007-2021 logo
Wykorzystujemy pliki cookies. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności »